Černé brýle

Myslím si, že je stále to období, kdy lidé budou potřebovat brýle na oči. Protože já sama za sebe si myslím, že brýle na oči jsou pro lidi opravdu hodně dobré. Já například sama si nedokáži představit, že bych šla někam ven a neměla bych vůbec na sobě sluneční brýle, které by mi ochránily oči. Já mám například hodně citlivé oči. Opravdu hodně mi vadí, když třeba na mě přímo svítí slunce. Mám totiž nemocné oči, a proto také mám doporučené od oční lékařky, bych nosila opravdu kvalitní sluneční brýle. A protože jsem ještě žena, tak jsem si oblíbila takové ty extra moderní maxi brýle. Líbí se mi, protože vypadají opravdu perfektně.

Designové obručky brýlí.

Designově a je to takové více sexy. Nemám ráda například takové brýle, které jsou úplně tenké nebo extra sportovní. Mám ráda obecně takhle sexy věci. A nejlepší ještě je, když ty vaše krásné brýle mají ještě filtr prosti UV záření. Pokud i vy stále sháníte nějaké ty pravé dámské sluneční brýle, tak na internetu jich najdete opravdu hodně. Když já jsem koukala na internet a hledala jsem pro mě ty pravé brýle, které bych potřebovala, tak jsem objevila tolik nádherných brýlí, že jsem si absolutně nedokázala vybrat. Koukala jsem se stále asi na patery dámské sluneční brýle a nemohla jsem si vůbec vybrat. Nakonec to tedy rozhodl přítel, což jsem se úplně divila. Protože on nakupování absolutně nesnáší. Přítel mi dokonce řekl, ať si z těchto brýlí vyberu dvoje a ať už dám s tím hledáním pokoj. Ona je sice pravda, že jsem dámské sluneční brýle hledala asi dva týdny, asi to už přítele přestalo bavit.

Bez brýlí ani ránu.

Takže abych se tím ještě stresovala více, jaké brýle si z těch pěti vybrat, tak mi přítel ulehčil práci a nechal mě, abych si vybrala dvoje brýle. No řekněte mi, kdo by odolal? Já samozřejmě ne. Takže to nakonec dopadlo tak, že jsem si stejně vybrala skoro podobné brýle. Přítel na mě koukal a řekl mi, jestli tohle myslím opravdu vážně. Sice jsem si objednala dvoje dámské sluneční brýle, ale ony byly skoro stejně stejné, vypadaly jako vejce, vejci. Nevím, jak to máte vy, ale já jsem v tom rozdíl viděla. jedny byly takové spíše tmavě šedé a druhé byly černé, ale oboje dvoje sluneční dámské brýle. V maxi velikosti. Mně se to prostě líbí.