Co dát jako dárek zaměstnancům?


Každý kdo podniká ať už v omezeném množství a nebo jako velkopodnikatel ví, že musí mít alespoň nějaký marketing. Nemusíte hned hledat kdo vám vytiskne reklamní letáky, ale je potřeba se zamyslet nad tím, jak budete svoje podnikání propagovat. Je velice důležité, abyste měli promyšlenou marketingovou strategii, protože pokud o vás nikdo vědět nebude, jen těžko se vám bude podnikat v dnešní době plné konkurence. A to napříč obory.

sklo hrnek

Využijte praktičnost
Všichni denně používáme různé předměty, a možná si to ani neuvědomujeme. A právě toho můžete využít. Můžete svým zaměstnancům darovat třeba právě k Vánocům něco hezkého, na čem může být vaše firemní logo. Mohou to být předměty velmi praktické, které jim zpříjemní běžný denní život. V nabídce máme ale i textil, takže svým zaměstnancům můžete nechat vyrobit firemní oblečení. Jako dárek můžete použít třeba tašky, USB disky nebo kancelářské zboží. Potěšíte samozřejmě i své zákazníky nebo obchodní partnery.

voda sklo

Nezáleží na tom v čem podnikáte
Pokud se setkáváte se zákazníky u vás ve firmě, můžete jim nabídnout něco dobrého k pití. A proč ne zrovna ve stylových firemních skleničkách? U nás si můžete nechat vyrobit i sklenice s potiskem. Jako potisk můžete zvolit cokoliv vás napadne. Naši zákazník nejčastěji volí firemní logo a název firmy nebo třeba webové stránky. Můžete si tak pochutnat na kávě či čaji ze stylových sklenic, a nebo si můžete nechat vyrobit třeba litrovou lahev na džus nebo na vodu s citronem. Naše skleněné zboží je moderní, nadčasové a bude se vyjímat nejen ve vaší firemní kuchyni, ale i v zasedací místnosti. Potěší i vaše zaměstnance, protože jde o sklo, které je kvalitní a které dobře vypadá. Vybočte z řad firem, které dávají jen propisky, a dopřejte svým zaměstnancům nebo obchodním partnerům dárek v podobě kvalitního skla v moderním designu.