Ideál není samozřejmost

Každý kluk chce najít holku. A to co nejkrásnější holku, kterou by mu ti ostatní záviděli a se kterou by se cítil skvěle. A každá holka chce najít zrovna tak ideální protějšek mužský. A ať to máme kompletní, jsou samozřejmě i případy, kdy by chtěl kluk najít hezkého kluka nebo holka holku. A vlastně ani moc nesejde na tom, kolik je dotyčným klukům a holkám let. Prostě to platí pro všechny od chvíle, kdy tito poznali, že má opačné pohlaví své výhody a přednosti, možná až do smrti.

Ale většina z nás už ví, že pokud jde o postavu, nemáme tu jenom samé ideály. A zatímco se někteří z nás pyšní štíhlou a vypracovanou postavou, za kterou stojí třeba i léta práce a odříkání, jiní bohužel tak krásní nejsou. Nebo nejsme, abych byl upřímný. Někdo má nějaká ta kila navíc, někdo dokonce desítky kil navíc, někdo má ochablé svalstvo a někdo obojí současně. A na takovou postavu pak není hezký pohled a neuloví se na ni žádný dokonalý protějšek.

foto vzpěrače

Jistě, nezáleží jenom na postavě, zda někdo někoho najde do páru. Záleží i na morálních vlastnostech, na vzdělání, prostředí, práci, možnostech a samozřejmě i penězích. Ale skvělá postava je skvělá postava. Třeba i proto, že děvče lepých tvarů sbalíme klidně i na peníze, ale vlastní pocity z vlastního těla penězi neovlivníme. A kdo nemá dokonalou postavu, nejen že není vnímán jako dokonalý okolím, ale může se protivit i sám sobě.

A co s tím naděláme? Můžeme-li s tím tedy něco nadělat?

pořádné svaly

Kdo chce mít dokonalou figuru, musí si ji samozřejmě zasloužit. Takže se s tím něco dělat dá. Můžeme si ji zasloužit rozumným stravováním a cvičením. A neuškodí určitě ani nějaké přípravky na hubnutí a podporu rozvoje svalové tkáně. Je rozumné zjistit si, kdo nabízí u produktů SARMs prodej, pořídit si ten nejsprávnější z přípravků na hubnutí a růst svalové hmoty, a pak už postupně poroste naděje na to, že se budeme líp a líp cítit a že se po nás začnou ohlížet atraktivní protějšky. A to ne s úsměšky.