Kamarádčin bazén


Je jasné, že když si něco pořídíte, tak se o tom musíte starat. Vzpomínám si, když si moje kamarádka pořídila zakrslé králíky, bylo to opravdu hrozné. Ona je sice měsíc měla a dobře se o ně starala, ale jednoduše jí to po měsíci přešlo. Už jí to potom nebavilo se vůbec starat o králíky a ani o žádná zvířata, které si ona pořídila. Bylo by to opravdu hodně pro ni náročné. Potom si vzpomínám, že když se moje kamarádka po nějakém tom roce rozhodla, že si vezme také bazén, že si udělá pěknou zahradu, tak jsem se už úplně chytala za hlavu. Bylo mi úplně jasné, že moje kamarádka zase na tohle nebude mít vůbec čas.

Kamarádka už má veliký bazén.

Stejně tak jako na její domácí mazlíčky. Stejně by mě zajímalo, kam ti králíci nakonec dala, kam je nakonec šoupla? Musela je někomu dát, protože doma je nemá. Kamarádka řekla, že prý je dala bratrovi svého partnera. Tak možná jo, popravdě jsem se nepídila. Kamarádce jsem ale řekla, že když si pořídí nějaký velký bazén, který ona chtěla, tak si také bude muset pořídit nějakou bazénovou chemii a další bazénové doplňky, jako například plovák. Plovák koupíte na webové stránce chlorito.cz. A právě plovák se hodí na to, že když si pořídíte třeba například chlorované tablety, tak právě do toho plováku dáte chlorovou tabletu a je to.

Zvířata nepijí chlorovou vodu.

To znamená, že potom ten plovák s chlorovou tabletu vložíte normálně do bazénu a tato chlorová tableta v plováku vám zaručí to, že právě voda v bazénu bude čistá a zdravotně nezávadná. Nikdo přece nechce, aby v jeho bazénu, v jeho vodě byly nějaké sinice anebo nějaký nepořádek. Také je právě prima, že když voda bude cítit chlorem nebo nějakou jinou bazénovou chemií, tak to nebude lákat třeba například kočku anebo psa, aby se z toho napili, protože kočka nebo pes, se také mohou utopit v bazénu anebo ho nějak znečistit. A myslím si, že by to potom bylo nepříjemné. Moje kamarádka řekla, že si samozřejmě bazénovou chemii pořídí, a to včetně také bazénového plováku.