Pěkná zábava

Myslím si, že zábava je pro člověka opravdu hodně důležitá. Nemyslím tím, že by byl člověk ohrožen na životě, kdyby třeba neměl žádnou zábavu, tak tohle rozhodně nemyslím. Ale podle mého názoru, když člověk se baví a má různou zábavu a má o to postaráno, tak má samozřejmě také lepší náladu. Mohu vám také potvrdit, například v domově důchodců a v dalších senior centrech se také dodržuje taková tradice, že senioři také musí mít nějakou zábavu. Protože když se člověk něčím zabaví a myslí jenom na zábavu a na štěstí a radost, tak to pomáhá jeho psychické stránce a cítí se potom více bezpečně a také více fit a čile. Když to vezmu třeba z toho hlediska, kdy malé děti také mají rádi zábavu a hry, tak je naprosto logické, že malé děti nechtějí jenom sedět doma a koukat do stropu anebo do zdi.

Máte rádi šachy?

Malé děti také mají rádi tu svou zábavu. Ovšem ale některé děti mají rádi takovou zábavu, že raději sedí doma a hrají si na mobilním telefonu hry anebo na počítači či notebooku. Já vím, je to takový fenomén, ale co mám dělat, když tohle děti baví? Samozřejmě, že také jsou tady potom také malé děti, které dávají stále přednost tomu, že hrají například fotbal nebo tenis, anebo také dokonce ještě staré dobré deskové hry.

Bavit se chce každý.

Také abych se přiznala, tak mě baví hrát deskové hry anebo karty. V poslední době jsem si velice oblíbila hru, dámu a také karty žolíky. Baví mě to a třeba například s mým synem, kterému je sedm let, takhle hrajeme velice často prší anebo jenom tak kostky anebo kuželky. A máme také opravdu veliký koberec metr krát metr, kde to je vlastně ve stylu Člověče nezlob se, takže hrajeme také s dvaceticentimetrovým figurkami a musím říct, že to je veliká zábava. Když máte něco nového a někoho to zabaví, tak je to potom dobře, protože když jsem koupila jednu takovou zábavnou knihu, kde byly různé úkoly, tak to bohužel nikoho nepotěšilo a mě to docela mrzelo.