Svatební šaty levně?

Chcete si připravit svatbu snů?
Příprava svatby většinou zabere hodně času. Je potřeba si ujasnit jak by měla vypadat, kde by se měla konat a hlavně kdy. Jakmile budete vědět toto, můžete se bez obav pustit do hledání všeho ostatního. Pro většinu nevěst je velkým oříškem najít dokonalé padnoucí šaty podle představ. Na trhu je spousta šatů, ze kterých se dá vybrat. Problém může nastat jen v případě že máte větší velikost. Větší velikosti svatebních šatů se shání většinou hůře, protože spousta návrhářů šije šaty menší. Není ale nemožné sehnat u nás i větší velikosti.

nevěsta šaty

Svoje svatební šaty si můžete vybrat v našem salonu, kde pravidelně probíhá výprodej svatebních šatů v Praze. Náš salon je připravený na všechny nevěsty – na ty které ví co by chtěly i na ty, které zatím nemají jasnou představu. Jaké šaty u nás seženete? Máme všechny možné střihy, délky, styly i barvy. Obleče se u nás nevěsta která chce klasické šaty, i nevěsta, která se chce vdávat v rozverných šatech po kolena. Náš výběr je opravdu velký, aby si u nás vybrala opravdu každá nevěsta.

svatební róba

Je lepší je koupit nebo půjčit?
Šaty si většinou půjčují nevěsty, na které se dobře shání oblečení. Nevěsty které mají třeba větší boky si častěji šaty kupují, protože v tomto případě lze šaty upravit na míru. Často se stává že si nevěsta vybere určité šaty, které se ale ve větší velikosti nevyrábí. Z toho důvodu nabízíme i možnost ušití šatů na míru. V našem salonu vám dokážeme poradit jaké šaty vám padnou a jakému střihu se raději vyhnout. Společně s vámi vyzkoušíme všechny šaty které se vám zalíbí. Věříme, že si od nás nakonec odnesete takové, ve kterých se vdáte.
Prohlédněte si náš web, kde najdete celou naši nabídku společenských i svatebních šatů. Jsme největší svatební salon, který nabízí šaty přímo ze světového města módy – Paříže.