Těšíme se do tanečních


Taneční kurzy byly již za socialismu předmětem bouřlivé diskuze mladých dospívajících jedinců, kteří si při této příležitosti vyhledávali první životní partnery. Seznamování v tanečních je velmi působivé a mívá zajímavou atmosféru a lze ji doporučit každé romantické duši. Prostředí tanečního sálu ozvučené živou kapelou je něco úplně jiného, než návštěva diskotéky s hity z retro gramodesek či v podobě MP3 singlů, máte tu navíc k dispozici občerstvení a posezení u stolu, kde se dá konverzovat i s rodiči a příbuznými, a pro většinu absolventů bývá taneční kurz nezapomenutelným zážitkem.

pánské kravaty

Co je pochopitelně jednou z nejdůležitějších podmínek úspěšného absolvování kurzu, je kromě dobrého zdravotního stavu zejména garderoba. Týká se to i chlapců, kteří si nemohou jen tak vykračovat po tanečním parketu v tričku s krátkým rukávem, musí být oděni do slavnostního společenského obleku s kravatou, ale častěji spíše s motýlkem. Kravaty https://www.prima-obchod.cz/produkty/modni-doplnky/kravaty-motylky-spony-a-manzetove-knoflicky a motýlky plní zejména estetickou funkci, a tak je poměrně zásadní zaměřit se na jejich barvu.

růžový motýlek

Domníváte-li se, že motýlek musí být pouze černý, pak se hluboce mýlíte. Kupříkladu saténový motýlek v bílé barvě bude působit velmi svěže, a nesmírně odvážným, ale krásným řešením jsou i tyto oděvní doplňky v barvě modré, fialové či růžové. A zaujmout pozornost dívky v dobře padnoucím saku a s růžovým motýlkem je mnohem snazší, než s tím klasickým černým, který obléká kde kdo. Bude se vám pak lépe navazovat na vzájemný rozhovor, což pak může vést i k hlubšímu seznámení, a možná, že po několika letech spolu stanete před oddávajícím úředníkem, a růžový motýlek vás tu bude provázet v průběhu svatebního obřadu.

Váš motýlek z tanečních a ze svatebního dne pak může zaujmout čestné místo ve vaší vitríně splněných přání, protože vám napomohl k vytoužené dívce snů, s níž nyní trávíte v rodině s vašimi dětmi většinu volného času.