Chceme bydlet!


Ano i tak se dá k bydlení přijít. Ale ani tato cesta, zdánlivě snadná, není zrovna jednoduchá. Žadatele čeká spousta úskalí a někdy budou i chvíle, kdy to bude chtít vzdát. Člověk je přece jen tvor citlivý a někteří jedinci nevydrží všechno. Jo, toto je cesta zarúbaná, jak říkají bratři Slováci a v tomto se ani trochu nemýlí. Celý proces mohou zvládnout jen skutečně silní jedinci, kteří mají nervy jako špagáty, a hned jim to necuká rukama, když jim zaměstnanec banky sdělí, že toto a toto se jim nelíbí a potřebují potvrzení, že vzdálená sestřenic žijící v Austrálii neměl v sedmi letech zarděnky. Toto potvrzení musí býti řádně orazítkováno a jeho platnost ověřena. To vše doloženo společně s žádostí o zařazení tohoto potvrzení do spisu a k tomu je třeba si zaplatit přídělovou značku, na které přidělení si lze podat žádost v úřadě na druhém konci republiky.

hromada bankovek

Nuže, bojovat s úředním šimlem se sice může, ale vyhrát se nedá. Pan Werich promine.

Pokud nad něčím nelze vyhrát takto, je nutno zkoušet jiné cesty. Je tedy dobré opustit tu klikatou stezičku plnou nástrah, která vede k bankovnictví a zkusit cestu krásně rovnou a širokou. Jistě, vím, že podle katechetů vede do pekla, ale v případě hypotéka nás tato zavede právě k ní. V podstatě pohodlně a bez nějakých stresových situací.

euro bankovky

Nebankovní hypotéka je to, co budeme nyní vyřizovat a přes odkaz v tomto článku. Nikde jinde totiž není zaručen úspěch, ale zde ano a téměř na sto procent. Račte tedy kliknout na odkaz v předešlé větě a uvidíte sami, že to jde skutečně o hodně jednodušeji a rychleji. Vy se totiž tím kliknutím dostanete na webové stránky společnosti, která tyto hypotéku poskytuje spoustu let, takže docela jistě o tom něco málo ví. Tady se moc neřeší nějaká hloupá potvrzení, ale jde se přímo na jádro pudla. Pokud to jde, přímou cestou bez jakéhokoli zdržování.