Získejte peníze na nové auto


Není nic ostudného, že si nemůžete dovolit koupit nové auto. Vždyť upřímně, kolik z nás si toto může dovolit? Nové auto stojí několik desítek až stovek tisíc korun. A to se bavíme o ojetých autech. Pokud byste chtěli úplně nové auto, připravte si rovnou několik miliónů. Proto spousta lidí volí ojeté auto. Auto není zboží, které by bylo po roce, dvou používání na odpis, proto se nemusíte bát ojetá auta kupovat. Nicméně, stav auta bude odpovídat částce, kterou můžete za auto nabídnout. Nepočítejte s tím, že auto za dvacet tisíc korun vám bude roky fungovat bez toho, aniž byste do něj museli něco investovat. Investovat byste ostatně měli do každého auta, které si nově koupíte a nechat ho v servisu prohlédnout, zda je všechno v pořádku.

auto

Po autech se pravděpodobně poohlédnete zejména v autobazarech. Na internetu nabízí hodně lidí auta i po vlastní ose, ovšem otázka je, zda chcete riskovat nákup něčeho takového přes sociální sítě nebo internetové bazary. Navíc, pokud byste chtěli k autu třeba leasing, tak ten vám soukromá osoba asi neposkytne. Naopak, v drtivé většině autobazarů je možnost si vzít auto na splátky, nejčastěji právě na leasing. Pokud nechcete vyloženě leasing, je možné si vzít i auto na úvěr https://goldbanking.cz/nabidka/.

auto

Úvěr vám zajistí buď bankovní, nebo nebankovní společnost. Buď může ve spolupráci s autobazarem, nebo si půjčku na nové auto zajistíte po vlastní ose. Banky jsou povětšinou připravené vám poskytnout půjčku i ve výši několik stovek tisíc, pokud na to máte dostatečné příjmy a zhodnotí, že budete schopni půjčku pravidelně splácet. Přeci jen je tu ale menší šance, že vám žádost schválí než u nebankovních společností. Pokud vám tedy nevyjde žádost o úvěr v bance, tak se zkuste obrátit na některou z nebankovních společností. Je pravděpodobné, že tentokrát to vyjde.