Chceme hypotéku

Vždycky jsem měla v budoucnu velký plán, že jednoho dne budu bydlet ve vlastní nemovitosti. Opravdu jsem si nepřála, bych celý život strávila někde v nájmu, kdy budu platit nesmyslně vysoké peníze. Kolikrát také jsem si zjišťovala různé ceny nájmu anebo také různé ceny hypoték a zjistila jsem, že když si vezmete hypotéku, tak vás to vyjde o mnoho peněz levněji, než kdybyste potom dávali peníze za nějaký nájem. A navíc, když platíte nájem, tak veliká nevýhoda na tom je, že potom ten váš byt anebo dům nebude nikdy váš. Stejně když potom budete odcházet z tohoto pronajatého domu nebo pronajatého bytu, tak potom ten byt vlastně opustíte a nikdy nebudete mít nic navíc.

Na hypotéku mám.

Abyste potom měli zase kde bydlet, tak samozřejmě zase musíte najít jiný podnájem anebo nájem, kde budete bydlet. Protože je logické, že někde na ulici anebo pod mostem bydlet nikdo nechce. Proto jsem byla velice ráda, když mi i můj tehdy přítel řekl, že i on by chtěl vždycky bydlet ve vlastní nemovitosti, takže oba dva jsme se rozhodli proto, že budeme mít hypotéku.

Nájem bych nechtěla.

Proto jsem se také s radostí podívala na webové stránky hypoteka-bez-registru.net, které mi ukázal můj přítel. Tím dával přítel najevo, že už je konečně na čase, abychom si vzali nějakou hypotéku, kde bychom také bydleli spolu. Protože chtěli jsme také založit rodinu, ale založit rodinu někde v malém nájmu se nám nechtělo, takže jsme si řekli, že až si vezme hypotéku, tak hned založíme rodinu a budeme žít opravdu jako skvělá rodina. Chápu, že někomu bohužel žádná hypotéka nevyjde, ale věřte mi, že například hypotéka bez registru je opravdu skvělá a hodí se vážně pro každého. Já sama jsem tomu ani nemohla uvěřit, když nám byla hypotéka schválená. Takovouto radost jsem opravdu už dlouho neměla. A hypotéka bez registru může být pro vás dobrý tip.