Vše pro vaše miminko

Dvě čárky na těhotenském test jsou důvodem k radosti. Nastávající rodiče tímto objevem začínají pomalu řešit nákup všeho co by miminko mohlo potřebovat. V prvních měsících života oho zase tolik nepotřebuje, ale je nutné myslet na vše co by mohlo potřebovat. Jednou z nejdůležitějších věcí je oblečení. U výběru oblečení je nutné se řídit tím kdy se má miminko narodit. Je lepší kupovat oblečení postupně podle toho jakou velikost aktuálně má, protože nikdy víte jak rychle vám poroste, a tak byste předem kupované oblečení nemuseli veliksothě trefit. Výsledek by byl ten že budete mít doma spoustu krásného oblečení, které vaše dvě nebude mít ani jednou na sobě. Samozřejmě že je potřeba mít velikost 56 a 62 a podle velikostních odhadů možná i menší, protože není příjemné běhat po městě před odchodem z porodnice a hledat kde mají potřebnou velikost.

modré botičky

Děti rostou rychle
I když nikdy přesně nebudete vědět jakou velikost bude mít vaše dítě třeba za měsíc, je jasné že poroste rychle, jak to u dětí bývá. Proto se připravte na to, že oblečení budete kupovat často. Z toho důvodu je dobré shánět kojenecké oblečení nejen v obchodech ale i na bazarech. Ušetříte tak spoustu peněz. Seženete i značkové kousky, za které byte dali mnohem více peněz. Naopak kojenecké botičky a capáčky byste ěmli kupovat vždy nové a jen kvalitní. Dětská noha se vyvíjí a použité boty by jim mohly bránit v přirozeném vývoji.

Nezapomeňte na fusak
Novorozenci a kojenci kteří tráví v kočárku hodně času potřebují i kvalitní fusak. Výrobci obvykle udávají velkosti podle průměrné délky dětí, takže u fusaku tolik nehrozí, že by byl malý. Ten se nemusíte bát koupit předem.

zelené boty

Ať už budete kupovat oblečení kdekoliv, v prvních měsících života vašeho dítěte dbejte na to, aby šlo o oblečení bez umělých příměsí. Vhodný je mušelín, bambus a nebo bavlna, které jsou prodyšné, jemné a velmi příjemné, takže jemnou dětskou pokožku nepoškrábou a nebudou způsobovat opruzeniny. Ze stejného materiálu by měly být vyrobené i látkové pleny.