Dárky k Vánocům pro gurmány


Brzy tu budou Vánoce, a tak začínáme přemýšlet, co nadělíme svým blízkým pod stromeček. Každému bychom samozřejmě měli nadělit to, co má nejvíce rád, nebo o čem víme, že mu udělá radost. Spousta lidí se počítá mezi gurmány. Milují dobré jídlo, pití, milují ochutnávat nové potraviny a rozmazlovat se dobrým a kvalitním jídlem. Proč někomu takovému tedy nedat pod stromeček, nebo i k jiné příležitosti něco dobrého, co ho jistě potěší? Podíváme se na pár tipů.

Čokoládové lanýže

Kdo by neměl rád čokoládu? Čokoláda je sladkost, kterou můžeme koupit za pár korun, ovšem existují také luxusní čokolády, které vám po ochutnání doslova vytřou zrak. Výborným dárkem je například bonboniéra čokoládových lanýží. Kvalitní lanýže jsou vyráběny z prémiové čokolády a plněny nejrůznějšími náplněmi, jako jsou ořechy, ovoce, krémy, vanilka nebo třeba káva.

čokoláda

Káva

Je váš blízký milovník kávy? Není divu. Spousta lidí si rádo vychutná každé ráno šálek dobré, voňavé kávy. Káva má stovky druhů, a pokud chcete někomu udělat radost, dopřejte mu zážitek z luxusní kávy https://thecoffee.cz/. Po ochutnání této kávy už nebude chtít žádnou jinou.

Pravý kaviár

Zapomeňte na napodobeninu kaviáru, které se prodávají v supermarketu. Místo toho zakupte pravý kaviár, který je sice dražší, ale jedná se o nezapomenutelný chuťový zážitek. Pravý kaviár je velmi jemný, plný chuti a stojí za každou utracenou korunu. Můžete vytvořit balíček z kaviáru, krémového sýru a bramborových lupínků, s kterými jde kaviár skvěle dohromady.

kaviár

Dárkové balení omáček

Pokud má váš blízký rád maso, co ho potěšit dárkovým balením luxusních omáček k masu? Omáčky dokážou maso pozvednout úplně na jinou úroveň, pokud se nejedná o klasický kečup nebo tatarku. Omáček je přeci tak velké množství! Chilli, medová, kari, barbeque…kvalitní omáčky jsou z prémiových surovin, a chuť masa nezakrývají, pouze ji podtrhnou.