Nálepky na prsa řeší problém nošení podprsenek


Napadlo vás někdy (pokud jste muž) postesknout si a vyslovit v duchu myšlenku: „chudák ženská, má na sobě podprsenku, jak to může snášet?“ Kdybyste se v rámci anonymní ankety ptali mužů na ulici, zda by byli ochotni dobrovolně nosit podprsenku, zřejmě by se nenašel nikdo, kdo by to provedl sám od sebe, a s radostí. A není divu, vždyť je to svírající korzet, těsně přiléhavý k tělu, pod nímž se v důsledku ucpávání potních žláz mohou tvořit různé ekzémy, ale to není zdaleka vše.

ženská tvář

S podprsenkou ochabují vaše svaly hrudního koše – ženský hrudník je jedním z nejkrásnějších divů světa a pro většinu mužů představuje zdroj nesmírného potěšení. Když žena odhalí svá ňadra, stoupá jim testosteron v těle a jsou patřičně sexuálně nažhaveni, ovšem pod podmínkou, že má hrudník odpovídající tvar. Součástí hrudníku jsou také svaly a šlachové úpony, které udržují ženské poprsí v přirozeném tvaru. Jestliže je vše v pořádku, ňadra jsou pevná a krásná, a vcelku nezáleží na jejich velikosti. Problém ale nastává tehdy, jestliže je svalstvo ochablé, tehdy prsy poklesávají a vypadá to přinejmenším nehezky.

dívka v pokleku

Problém povislých ňader způsobují zejména pravidelně nošené podprsenky, je to podobné, jako kdybyste měli dlouho nohu v sádře, a poté, co sádru sundají a na nohu se postavíte, svaly budou tak ochablé, že noha váhu https://osobni-vahy.heureka.cz/ těla neudrží.

Jak to ale udělat, když podprsenku odmítáte nosit, ale máte rády průsvitné oblečení, pod nímž jsou dobře viditelné zejména kontury vašich bradavek? Jednoduše, pořídíte si nálepky na prsa. Jsou to malé kruhové terčíky, které nalepíte na bradavky, a jejich tělová barva (případně bílá či černá – dle potřeby)se postará o zneviditelněné prsních bradavek spolehlivě i po dobu mnoha hodin.

Nálepky na bradavky jsou bezpečné, ze zdravotně způsobilého materiálu, a můžete je nosit třeba celý večer na plese, oslavě, svatbě a jiné společenské události. Nálepky drží na svém místě i přes tvorbu potu a nepoškozují pokožku ani v okamžiku, kdy je odlepujete.