Voda bez závady


Já předpokládám, že když si už lidé pořídí na zahradu bazén a nebo i malý bazének, že se také budou zajímat o to, jaká voda v bazénu vlastně je. A pokládám také to, že se budou o tu vodu v bazénu starat. I když jsou také takoví lidé, kteří si pořídí prostě na zahradu bazén a už se o to vůbec nezajímají. Oni prý říkají, že to nechávají tak, jak to je. A že prý když se voda zkazí, že ji jednoduše vylijí a pak napustí novou vodu. Ovšem ale nechápu, když třeba mají bazén, vysoký metr a průměr dva metry, tak to tedy musí být opravdu veliká spotřeba vody. Navíc mám také ověřené, že když se asi tři týdny o ten bazén vůbec nestaráte a nemáte tam žádnou chemii a koupe se tam hodně lidí, tak potom ta voda v bazénu rychleji zezelená a také bude zapáchat. No a potom to je velice nepříjemné a můžou tam být sinice. Třeba také někdo bude chtít mít kvalitní vodu a takovou určitou tvrdost vody.

Voda bez závady.

Od toho také existuje stabilizátor tvrdosti vody, který seženete například na webové stránce chlorito.cz. Myslím si, že právě stabilizátor tvrdosti vody se vám vyplatí, pokud chcete mít vlastně určitou tvrdost vody a říkáte si, že takovou vodu prostě chcete. Sice absolutně nechápu, k čemu to přesně tohle vůbec je, ale jsou prostě lidé, kteří to tak chtějí mít. Já se tomu nedivím, protože každý člověk má rád něco jiného.

Kvalitní ph vody.

A je logické, že pokud si lidé už pořídí bazén domů na zahradu a chtějí se o to více zajímat, tak logicky také budou chtít různé doplňky, aby potom měli co největší potěšení právě ze svého bazénu. My tohle také máme. A právě můj partner si také hlavně dával hodně záležet na tom, abychom měli stabilizovanou tvrdost vody. Proto také partner se to webové stránky objednal, stabilizátor tvrdosti vody, protože to prý chce a je to také šetrnější pro filtraci. Samozřejmě, že také používáme chemii do bazénu, aby voda byla stále zdravotně nezávadná.