Proč si postavit dům na klíč


Postavit dům není zdaleka tak jednoduché, jak by se to mohlo zdát. Je potřeba především mít dostatek financí a samozřejmě koupit vhodný pozemek. A to je pro mnoho lidí kámen úrazu. Většina pozemků je prodána a k dispozici jsou především pozemky dál od města, svažité, nerovné, nepravidelného tvaru a nebo velmi drahé. Najít ten správný pozemek je často běh na dlouhou trať, a pokud tedy zvažujete stavbu domu, určitě neodkládejte nákup pozemku na poslední chvíli. Následně si musíte vybrat zda budete stavět svépomocí nebo na klíč. Proč si vybrat dům na klíč?

stavba domu

Stavba svépomocí spolkne spoustu volného času, protože si všechno, nebo většinu věcí, musíte udělat sami. A pokud nemáte potřebné zkušenosti se stavebními pracemi, riskujete navíc i to, že se vám něco nepovede podle představ a budete to muset předělat. I to jsou důvody, proč tolik lidí volí variantu na klíč. Stavba domu na klíč je ideální pro všechny, kteří chtějí postavit dům, aniž by jej museli stavět vlastníma rukama. Dnes si můžete vybrat z mnoha stavebních firem, které vám jsou schopny dům postavit ve velmi dobrém časovém horizontu.

nový bungalov

Jsme firma, která staví dřevostavby i zděné domy. Co si vybrat a proč? Dřevostavby jsou levnější a vzhledem k tomu že jsou montované z desek, je jejich stavba daleko rychlejší než je tomu u zděných domů. Stavba probíhá v obou případech jednoduše. Vyberete si u nás projekt, následně vám můžeme vyřídit stavební povolení a můžeme začít. Klíče od domu budete mít v ruce v termínu. To vám mohou potvrdit naší klienti, kteří už spokojeně bydlí v domě který si u nás vybrali. Náš katalog obsahuje mnoho přízemních i patrových domů, které plně odpovídají požadavkům na moderní bydlení.

Nízkoenergetické technologie jsou samozřejmostí
Ať si u nás vyberete dřevostavbu nebo zděný dům, díky tepelnému čerpadlu a solárním panelům snížíte svoji náklady za provoz domu.