Designové zábradlí ze skla


Je to už opravdu hodně dlouho, kdy jsem si řekla, že už konečně nastal čas, abychom s bratrem opravili chalupu, protože my jsme s bratrem zdědili takovou velikou chalupu, kde by snad šlo i bydlet. A dokonce by se tam vešly i dvě rodiny. Bylo to opravdu obrovské, akorát byla už taková špatná, byla ve špatném stavu a chtělo to tam opravdu velkou rekonstrukci. Když jsem se potom bratra ptala, jestli bychom třeba tuto chalupu neprodali nebo jestli si ji opravíme, tak by mě zajímala opravdu cena, kolik by se do toho muselo dát peněz, aby se tam potom dalo bydlet, protože s bratrem jsme uvažovali, že bychom potom s našimi partnery tam mohli žít, že bychom si udělali z této veliké chalupy dvougenerační domek.

Sklo je velice praktický materiál.

Tohle se mi opravdu hodně líbilo. Tak jsme si s bratrem řekli, že si vezmeme nějakého specialistu, který nám tohle všechno ohodnotí. Nakonec to dopadlo opravdu skvěle. Také jsme tam ale potřebovali dát úplně nová okna a dveře, a to včetně zábradlí. Já sama opravdu hlavně dbám na zábradlí a nová okna, protože kolikrát se mi stalo, že v předchozím domě jsem několikrát uklouzla a zlomila jsem si už dvakrát nohu, tak jsem bratrovi řekla, že prostě do té chalupy nevlezu, dokud tam nebude opravdu všude kvalitní zábradlí.

Zábradlí je pro mě důležité.

A protože já jsem měla bydlet dole a bratr nahoře, tak jsem si řekla, že by se mi z kuchyně do ložnice, kde nám to takhle vede, že bych si přála opravdu krásné skleněné zábradlí. Bratr řekl, že mu to je jedno, že prý, když se to líbí mně, tak v tom nevidí žádný problém. Já jsem se totiž dozvěděla, že skleněné zábradlí vypadá opravdu skvěle a je to designově a v poslední době je to velice moderní. Navíc skleněné zábradlí může vypadat také velice stylově a nikdo to nemá, takže vlastně vy budete mít něco, co nemá jenom tak někdo a budete mít vlastně originální styl. Skleněné zábradlí Kmkdesing.cz udělá velkou parádu i vám.